kontakt@salut.org.pl

Wynajem profesjonalnych urządzeń dźwignicowych

Prace remontowe związane z odnawianiem elewacji zabytkowych kamienic, czy po prostu licznych prac konserwacyjnych wymaga właściwego sprzętu. Ze względu na fakt, że zazwyczaj w mieście nie ma zbyt wiele miejsca ani żadnych placów przeznaczonych do remontów potrzebne są maszyny jezdne o dużym wysięgu hydraulicznym.

Podnośniki do wielu zadań

wynajem podnośnikaWśród nich można wyróżnić przede wszystkim podnośnik koszowy, który jest najczęściej wykorzystywany. Wiele ekip remontowych decyduje się na wynajem tego typu urządzeń, ponieważ zakup na własność należy do bardzo drogich, a inwestycja nie zwróci się zbyt szybko. Ostatnimi czasy dość często wykonywane są remonty kamienic w Łodzi, zwłaszcza w centrum gdzie są one zabytkowe i mają charakterystyczne zdobienia. W tym celu ekipy podejmują się wynajmu podnośników, które znacznie ułatwią pracę na wysokościach. Wynajem podnośnika w Łodzi nie należy do trudnych zadań, wiele firm oferuje swoje usługi w zakresie wypożyczania tego typu sprzętu budowlanego na okres wykonywania prac renowacyjnych. Pozwala to ekipom na umiejscowienie się blisko budynku zajmując możliwie jak najmniejszą ilość miejsca. Dzięki podnośnikom jezdnym można normalnie poruszać się po drogach publicznych, aby dotrzeć w wyznaczone miejsce bez obawy o zasady bezpieczeństwa. Samochody z podnośnikiem hydraulicznym są w stanie zaparkować na chodniku, co pozwala nie blokować ruchu drogowego przez cały okres prac.

wynajem podnośnikaDzięki temu mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowym wyglądem elewacji, a kierowcy nie będą niezadowoleni z powodu korków. Ekipy wynajmujące są bardzo zadowolone z możliwości takich usług w Łodzi, ponieważ podnośnik sam w sobie jest bardzo drogą maszyną, która wymaga ciągłej konserwacji oraz licznych przeglądów technicznych. To generuje kolejne koszta, które poza sezonem remontów również trzeba ponosić. W przypadku wynajmu nie muszą się martwić o nic, wszelkie uszkodzenia pokrywa ubezpieczenie, a oni mogą swobodnie wykonywać swoje obowiązki. Istnieje nawet możliwość wynajęcia sprzętu z operatorem, który posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze. Profesjonalne maszyny, które są wynajmowane na podstawie umowy dają wiele możliwości każdej ekipie budowlanej, czy remontowej. Mogą dotrzeć w każde miejsce, by wykonać powierzone im zlecenie. Bez względu na to, czy chodzi o renowację elewacji, wymianę okien czy inne prace na wysokościach.

Zawsze zachowane są wszelkie zasady gwarantujące bezpieczeństwo osób znajdujących się na górze podnośnika. Operator dogląda sprzętu i w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia sprzętu od razu zgłasza to firmie wynajmującej. W ten sposób nie ponosi się żadnych kosztów za powstałe szkody.

Close Menu