kontakt@salut.com

Windy towarowe w sklepie meblowym

Wielki sklep meblowy musi z zasady posiadać bardzo dużo wielkogabarytowych produktów. Meble są nie tylko ciężkie, ale i długie, szerokie lub niewymiarowe. Jednym słowem- ciężkie do przenoszenia. Windy towarowe są tam niezbędne.

Windy towarowe w sklepach meblowych, szczególnie tych na piętrze powinny być obowiązkiem

winda towarowaInaczej dałoby się je wnieść, tak jak się wnosi meble z samochodu do mieszkania. Nie jest to niewykonalne, ale bardzo kłopotliwe, pracochłonne i zajęłoby nam sporo czasu. Po co się męczyć skoro są windy towarowe? Oczywiście windy towarowe to nie wszystko. Konieczne są także windy osobowe. Klienci zwykle są zbyt leniwi, by wchodzić po schodach, szczególnie jeśli planują większe zakupy i muszą przemierzyć kilometry korytarzy. Z pełnym wózkiem poruszanie się nie jest łatwe, a po schodach nie da się nimi wjechać. Windy osobowe są jedynym rozwiązaniem dla klientów sklepów meblowych. Poza tym, w każdym sklepie muszą się znajdować drabiny, dzięki którym pracownicy sklepu będę mogli ściągnąć nam produkty z wysokich półek, bo sami tam nie sięgamy, a drabiny sobie nie przyciągniemy. Co prawda produkty najbardziej potrzebne i drobiazgi stoją zazwyczaj na linii naszego wzorku lub niżej, ale większe towary, takie jak komplety mebli kuchennych, składane i podkładane w paczkach są dla nas nieosiągalne. Windy osobowe i windy towarowe są dobre dla klientów, ale i dla pracowników. Dzięki nim mogą łatwiej ściągnąć nasze meble z magazynu i dotransportować je do wyjścia lub do naszego wózka. Sami przecież pokonują bardzo wiele kilometrów podczas swojego dnia pracy, więc windy sprawiają, że ich praca jest łatwiejsza i mniej męcząca. Mogliby mieć także windy gastronomiczne.

Nie tylko mogli by w ten sposób dostawać jedzenie z kuchni, ale także wrzucać tam drobiazgi, o której pyta klient. Windy towarowe nie są wtedy potrzebne, a małe windy kuchenne nadawałyby się idealnie.

Close Menu