kontakt@salut.com

Projektujemy stylowe meble kuchenne na wymiar

Projektując wymarzony dom czy mieszkanie zazwyczaj staramy się, aby nasze cztery ściany jak najlepiej odzwierciedlały charakter właściciela. Możliwością wykazania się swoją kreatywnością może być np. projekt kuchni na wymiar, która pozwoli nam na indywidualne zaprojektowanie mebli oraz wdrożenia praktycznych rozwiązań dostosowanych do naszych potrzeb i wymagań.

Realizacja kuchni na wymiar

KuchniaKoszt realizacji kuchni na wymiar może wiązać się przede wszystkim z metrażem pomieszczenia, rodzajem zastosowanych materiałów, oraz stopniem skomplikowania projektu. Dla małych pomieszczeń koszt prac montażowych może wynieść od około 600,00zł nawet do kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Jeżeli chodzi o realizację indywidualnego projektu, bardzo dobrym wyborem będą modne nowoczesne meble kuchenne na wymiar w Poznaniu przede wszystkim z uwagi na krótki czas realizacji. Mamy szansę cieszyć się osobiście zaprojektowana kuchnią już w terminie około czterech tygodni od momentu podpisania umowy o realizację prac montażowych. Prace projektowe związane z wymiarowaniem oraz wyborem stylu zabudowy możemy zrealizować samodzielnie za pomocą ogólnodostępnych, darmowych programów do aranżacji wnętrz, które umożliwiają bezpośrednie wgranie zdjęcia pomieszczenia wraz z uwzględnieniem wymiarów naszej kuchni.

Blat kuchennyProjektując meble zadbajmy przede wszystkim o to, aby całość tworzyła harmonijny, spójny a za razem praktyczny wystrój. Zastanówmy się też nad wyborem materiału. Dobrym wyborem będzie na pewno zastosowanie trwałych, klasycznych materiałów takich jak lite drewno, które w umiejętny sposób zakonserwowane posłuży nam przez lata, a dobra bejca będzie stanowiła gwarancję solidności. W taki sposób zabezpieczone meble kuchenne nie będą podatne na działanie wilgoci oraz innych czynników mogących mieć wpływ na wytrzymałość naszej kuchni podczas gotowania. Jeżeli jesteśmy fanami nowoczesnych, designerskich rozwiązań ciekawym rozwiązaniem projektowym w realizacji projektu kuchni na wymiar mogą być np. nowoczesne lakierowane fronty. Wykonane z wytrzymałych materiałów dają nam możliwość wdrożenia odrobiny szaleństwa i kreatywności do naszej koncepcji z uwagi na fakt, iż realizowane są w dowolnie wybranej przez klienta gamie kolorystycznej.

Jeżeli nie jesteśmy do końca zdecydowani co do koncepcji urządzenia kuchni lub całokształtu mieszkania – zawsze możemy skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty takiego jak projektant wnętrz. Takie osoby zawodowo zajmują się doradztwem oraz wdrażaniem inteligentnych rozwiązań wnętrzarskich. Koszt skorzystania z usługi dekoratora wnętrz to około 10-15% wartości całości inwestycji budowy domu lub mieszkania.

Close Menu