kontakt@salut.com

Polecane siatki na krety – jakie?

Kiedy mamy dom z ogrodem zależy nam na tym, żeby ogród był ozdobą, żeby uprzyjemniał nam przebywanie na świeżym powietrzu. Jednak dbanie o ogród wydaje się takie łatwe jedynie pozornie. Musimy się zmagać z takimi przeciwnościami jak choroby roślin, czy szkodniki.

Polecana siatka na krety – gdy nic innego nie skutkuje

polecana siatka na kretyI to szkodniki właśnie są naszym największym koszmarem. Przede wszystkim przez ich ilość. Rodzajów szkodników jest naprawdę wiele. Mamy ślimaki, mrówki, nornice, stonka mszyca i oczywiście krety. Z kretami na pewno każdy z nas miał już do czynienia. Jest ich naprawdę wiele, a ich odstraszenie jest niezwykle uciążliwe. Przede wszystkim dlatego, że można je odstraszyć, ale wracają i to dość szybko. Dlatego co zrobić, żeby jednak na długo pozbyć się kretów.? Na rynku jest oferowanych naprawdę wiele sposobów. Rozmaite pomysły, na przykład odstraszacz kretów. To urządzenie emituje specjalne fale dźwiękowe, które są dla nich nieprzyjemne. Jednak w jaki sposób odstraszymy krety zależy od tego z jakiego miejsca chcemy je wytępić. Odstraszacz sprawdzi się w rabatkach czy tam, gdzie mamy zasiane warzywa. W takiej sytuacji pomocna okaże się również pułapka na krety. Jednak kiedy chcemy zabezpieczyć odpowiednio teraz, na którym siejemy nasz nowy trawnik, wtedy potrzebna będzie polecana siatka na krety.

Jest to dobre rozwiązanie żeby zabezpieczyć trawnik, jednak siatka na krety nie odstraszy szkodników, przejdą po prostu na inny teren obok, gdzie mogą zrobić swoją kretowinę. Dlatego skonsultujmy się, które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Close Menu