Okradziono dwa pokoje z wyposażenia wnętrz hotelowych

Do dziwnego oraz trudno wytłumaczalnego zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z hoteli w województwie kujawsko-pomorskim. Ekipa sprzątająca, która około godziny dwunastej w południe weszła do pokoi aby je posprzątać po gościach zobaczyła dosłownie puste pokoje – została z nich skradziona większość mebli hotelowych.

Jakie skradziono wyposażenie wnętrz hotelowych?

wyposażenie wnętrz hotelowychOkradzione zostały w sumie dwa pokoju, z których w niewyjaśnionych okolicznościach wyniesione zostały łóżka dwudrzwiowe szafy, po jednej komodzie oraz szafki nocne. W jednym z pokoi zginęło także takie wyposażenie wnętrz hotelowych jak lampki nocne, krany z łazienki oraz ręczniki. Właściciel hotelu straty ocenił na ponad piętnaście tysięcy złotych. Policja nadal ustala jak mogło dojść do tak zuchwałej kradzieży, nie ma bowiem możliwości wyniesienia tych mebli przez okna, nawet mimo tego, że okradzione pokoje znajdowały się na parterze. Jednym z podejrzeń policji jest współudział w kradzieży któregoś z pracowników hotelu, jednakże póki co nie udało się nic nikomu udowodnić. Przesłuchani zostali wszyscy, zwłaszcza Ci, którzy w czasie pobytu gości pracowali jednakże wszyscy zgodnie twierdzą, że meble do hoteli nie były im potrzebne i nie maja pojęcia co się z nimi stało. Nie można również niestety namierzyć osób, które zameldowane w hotelu były, gdyż dowód na który się zameldowały był fałszywy. Sprawdzane są również nagrania z monitoringu sąsiednich budynków – hotel nie był monitorowany – na których udało się zarejestrować ciężarówkę wyjeżdżającą spod hotelu – prawdopodobnego złodzieja, ale tablice rejestracyjne pojazdu są zasłonięte.

Trzeba przyznać, że taka kradzież to precedens w Polsce – nikt dotąd nie wpadł na pomysł aby okradać hotel z mebli a nawet jeśli wpadł to zawsze udało się go zatrzymać już przy początkowym stadium kradzieży.