Lustra łazienkowe – najnowsze trendy

Nie jest tajemnicą, iż niemalże wszystkie dziedziny życia ulegają trendom i zmieniającej się modzie. To samo dotyczy urządzania wnętrz nawet takich pomieszczeń jak na przykład łazienka.

Jakie są dzisiaj najmodniejsze lustra do łazienki?

prysznicModzie i trendom ulegają elementy wyposażenia łazienkowego takie jak kabiny prysznicowe, umywalki czy montowane lustra. Dziś chcielibyśmy skupić się na trendach w lustrach łazienkowych. Tak, trendy dotyczą nawet tak wąskich dziedzin jak lustra łazienkowe. Co jest zatem najmodniejsze w tym sezonie? Zapytaliśmy o to jednego z najpopularniejszych dekoratorów wnętrz ze Szczecina, który od lat specjalizuje się w urządzaniu łazienek. Jak się dowiedzieliśmy jest kilka gorących trendów dotyczących luster w łazience. Jeden z nich to montaż luster jak największych – zdecydowanie najgorętszy, niepowiększający wizualnie łazienkę oraz niesamowicie praktyczny gdy chcemy zobaczyć na przykład jak wyglądamy w całości. Lustra takie mają tylko jeden minus – duża powierzchnia do mycia. Drugi trend to lustra z wmontowanymi światełkami LED – również bardzo praktyczne na przykład przy wykonywaniu makijażu. Daje także niesamowity efekt wewnątrz oraz jest fajnym pomysłem na relaks gdyż włączenie w łazience wyłącznie światła w lustrze tworzy przyjemny, relaksujący efekt.

Jak podkreślił dekorator wnętrz, minęły już czasu kiedy wokół lustra montowało się lampki, obecnie najlepiej zamontować jest zamontowanie świateł LED nad lustrem. Są nie tylko bardzo ładne ale i energooszczędne.