kontakt@salut.org.pl

Kabiny prysznicowe z dodatkowymi funkcjami

Każda nowoczesna łazienka wyróżnia się stylowym wyglądem oraz ciekawymi dodatkami, które tworzą przytulny wystrój. Często pojawiają się z nich niepozorne proste kabiny prysznicowe, które ze względu na standardowy wygląd nie rzucają się w oczy. Wiele z nich posiada jednak dodatkowe funkcje uprzyjemniające codzienne branie kąpieli, rekompensujące brak posiadania wanny.

Kabina dla osób ceniących wygodę

kabiny prysznicowe z hydromasażemDzięki nowym technologiom oraz wykorzystaniu wodoodpornych materiałów można nabyć bogato wyposażone kabiny prysznicowe wyróżniające się swoim zastosowaniem. Jeszcze do niedawna rozmowa przez telefon pod prysznicem, czy słuchanie radia wydawało się dość dziwne. Teraz natomiast są to dwie z wielu funkcji, które na co dzień są wykorzystywane podczas długich kąpieli. Dużym zainteresowaniem wśród armatury łazienkowej cieszą się luksusowe kabiny prysznicowe z hydromasażem, które montowane są zwłaszcza w domach osób ceniących sobie wygodę. Możliwość skorzystania z masażu wodnego bez wychodzenia z domu na pewno jest kuszącą alternatywą dla przeładowanych basenów miejskich w sezonie letnim. Połączenie dysz z hydromasażem z natryskiem ręcznym oraz górnym sprawia, że każda kąpiel może sprawiać wiele przyjemności. Tego typu kabiny prysznicowe charakteryzują się solidnym wykonaniem z materiałów odpornych na uszkodzenia oraz pękanie, dzięki czemu taka inwestycja pozostaje z właścicielami na lata.

kabiny prysznicowe z hydromasażemNa dodatek całą konstrukcję bardzo łatwo się czyści za pomocą specjalnych środków dedykowanych do czyszczenia dysz od hydromasażu. Można wybierać modele z głębszym bądź płaskim brodzikiem w zależności od sprawności fizycznej osób, które będą z niej korzystać. Nowoczesna szklana zabudowa bez zbędnych plastików na pewno będzie zwracała na siebie uwagę każdego gościa. Poza tym będzie bardziej funkcjonalna. Kabiny prysznicowe z hydromasażem nie zajmują dużo miejsca. Posiadają własne wewnętrzne oświetlenie, dzięki czemu można stworzyć romantyczną atmosferę podczas każdej kąpieli. Warto jednak pamiętać, że dysze świetnie spełniają swoją rolę tylko wtedy, kiedy są odpowiednio czyszczone. Dodatkowe funkcje stosowane w nowych prysznicach dla wielu są już codziennością. Nie wyobrażają sobie kąpieli bez rozmów przez telefon, załączenia oświetlenia czy radia. Tak samo jest w hydromasażem.

Kiedy przyzwyczaimy się do takiego komfortu nie jesteśmy w stanie z niego zrezygnować. Jednak sklepy oferujące tego typu kabiny w dobrych cenach przekonują, że warto skorzystać i przekonać się na własnej skórze jak przyjemne może okazać się korzystanie z kabiny prysznicowej z hydromasażem.

Close Menu