kontakt@salut.com

Akcesoria do kominków jako nagroda w konkursie portalu

Każdy z nas lubi dostawać rzeczy za darmo i wygrywać nagrody. Jednak jest zawsze małe prawdopodobieństwo, ze trafi akurat na nas. Wiadomo, jakie mamy szansę na wygraną w loterii. Jednak są konkursy w których łatwiej jest odnieść sukces.

Akcesoria do kominków jako nagroda pocieszenia

akcesoria do kominkówJa wzięłam ostatnio udział w konkursie organizowanym przez portal internetowy dotyczący budownictwa i wnętrz. Często go przeglądałam, szczególnie jak zabierałam się za budowania własnego domu. Tam dowiedziałam się, ze istnieją kominki narożne, meble wykonane z betonu, czy jak samodzielnie wykonać dekoracje do domu. Wtedy też przeczytałam o konkursie. Do wygrania były trzy piece kozy. Co trzeba było zrobić? Wysłać zdjęcie swojego wnętrza tak by było widać miejsce, gdzie taki kominek mógłby stanąć. Ja z tym nie miałam problemu, bo nawet przygotowałam kratki kominowe i komin wentylacyjny żeby postawić tam swój kominek. Również byłam dumna z tego jak urządziłam swoje wnętrze i miałam nadzieję, ze innym także się spodoba. Trzeba było tylko zrobić tak ładne zdjęcia, żeby wszystko dobrze obrazowały i żeby było widać jak to wygląda. Niestety, nie poszło mi tak dobrze jak chciałam. Co prawda moje zdjęcie znalazło się w gazecie a jednak dostało tylko wyróżnienie. Wygrałam wtedy akcesoria do kominków jako nagrodę pocieszenia. Zawsze to coś.

Przynajmniej widziałam że pozostałe wnętrza jakie wygrały wyglądały naprawdę pięknie. Cieszę się że przynajmniej udało mi się wygrać taki ładny zestaw do kominka, który na pewno się przyda a sam piec kupię już sobie sama.

Close Menu